Koolitranspordi taotlust saab esitada 15. juunini

Koolitranspordi taotlust saab esitada 15. juunini

Koolitranspordi taotluse peavad esitama need lapsevanemad, kelle laps soovib alates 1. septembrist 2023 kooli ja koolist koju sõiduks kasutada koolibussi. Koolitranspordi vajadus muutub igal aastal, kuna 1. klassi tulevad uued lapsed ja lõpuklassidest lahkub hulk lapsi ning paljude vajadus koolitranspordi osas muutub seoses pikemate koolipäevadega järgmises klassis.

Seetõttu koostab Jõelähtme vallavalitsus koostöös Ühistranspordikeskusega koolibussidele igal õppeaastal uued sõiduplaanid. Et koolibussi teenus vastaks kõigi õpilaste ootustele ja vajadustele oleme üle-eelmisest aastast kasutusele võtnud „Koolitranspordi kasutamise taotluse", mille esitamine on kohustuslik kõigile lapsevanematele, kelle laps 2023/24 õppeaastal koolibussi soovib kasutada.

Tegemist on lühikese taotlusvormiga, mis annab vallavalitsusele ülevaate õpilaste transpordivajadusest. Taotlusvorm on iseteeninduskeskkonnas SPOKU (spoku.joelahtme.ee) ja taotluse täitmine võtab aega maksimaalselt paar minutit. Saadud informatsiooni kasutame ainult koolibussi liinide planeerimiseks.